Rekord dla Niepodległej

9 listopada o godzinie 1111 cała społeczność szkolno-przedszkolna odśpiewała hymn naszej ojczyzny - włączyliśmy się w „Rekord dla Niepodległej” – inicjatywy pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym dniu zostały również podsumowane działania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz szkolnego projektu „100 lat niepodległości Polski” – 100 książek na 100-lecie odzyskania niepodległości. Tak – udało się! Wielkie gratulacje dla:  klasy 1 (dzieci wykonały ilustracje do przeczytanych książek), klasy 3, klasy 4 i klasy 7. Warto podkreślić, że do wspólnego czytania włączyły się całe rodziny, jak i wychowawcy klas. Wielkie brawa dla wszystkich!

Opublikowano: 14 listopada 2018 00:07