WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKOWO – PLASTYCZNEGO „COLOUR MY WORLD” DLA KLAS 1-4

Z okazji Dnia Ziemi nauczyciele: języka angielskiego, przyrody i świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs, którego celem było rozwijanie wśród dzieci zainteresowania językiem angielskim, rozbudzenie ich inwencji twórczej oraz kształtowanie właściwych postaw proekologicznych. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie ilustracji do jednego z trzech wierszy ekologicznych w języku angielskim. Każda praca zawierała hasło reklamowe w języku angielskim, propagujące właściwe zachowania ekologiczne.

Na konkurs wpłynęło wiele prac. Uwagę jury zwróciła praca Alicji Mastykarz z klasy IV, której przyznano nagrodę Grand Prix. Nikola Pasternak z klasy II zajęła I miejsce, II miejsce ex aequo otrzymali: Tymoteusz Ptak z klasy I i Sandra Saternus z klasy II. Na III miejscu uplasowali się: Oliwia Kania z klasy I, Magdalena Bielenin i Jan Palka z klasy II. Wyróżniono prace Filipa Baklarza, Kacpra Opyrchała, Kacpra Płonki, Martyny Płonki, Wiktorii Apryas z i Michała Kaliki z klasy I oraz Oliwii Kucz, Tomasza Czajki, Marii Brach, Oliwiera Zająca, Emilii Baklarz z klasy IV.

Nagrody i dyplomy dzieci otrzymają po rozpoczęciu zajęć w szkole. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Liczymy na zaangażowanie w przyszłych edycjach konkursu. Gratulujemy sukcesów!

Opublikowano: 30 kwietnia 2020 14:09