ODPOWIEDŹ Z ZAMKU W WINDSORZE NA ŻYCZENIA URODZINOWE DLA KRÓLOWEJ ZJEDNOCZONEGO KRÓLESTWA WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ - ELŻBIETY II

W ubiegłym roku szkolnym spora część uczniów naszej szkoły zaangażowała się w pisanie życzeń urodzinowych do Królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – Elżbiety II, z okazji 94-tych urodzin Jej Wysokości.

Miło jest nam poinformować, że w wakacje otrzymaliśmy odpowiedź z Zamku w Windsorze.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia listu oraz jego treść w języku polskim.

'' Do: Uczniów Szkoły Podstawowej w Przecieszynie i Pani Katarzyny Kamińskiej oraz Pani Krystyny Klęczar

Królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – Elżbieta II poprosiła mnie, abym podziękowała Wam w Jej imieniu, za Wasze listy i wspaniałe kartki, które wysłaliście z okazji 94-tych urodzin Waszej Wysokości.

Miło z Waszej strony, że zechcieliście opowiedzieć Jej Wysokości parę słów o sobie i swoich zainteresowaniach. Jej Wysokość bardzo docenia, że pamiętacie o niej w dniu jej urodzin.

Jeszcze raz bardzo dziękuję, w imieniu Królowej, za pomyślne życzenia.

Dama Dworu,

Susan Rhodes ''.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, za takie wyróżnienie naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie. Liczymy na dalszą współpracę :)

Opublikowano: 06 września 2020 23:21