"Szkoła do hymnu!"

W tym roku, mimo zdalnej nauki, również przystąpiliśmy do akcji MEN „Szkoła do hymnu”.

Punktualnie o godz. 11:11 uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły, łącząc się ze sobą za pomocą internetu i komputerów, odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego” - 4 zwrotki hymnu narodowego. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją inicjatywy z ubiegłych lat „Rekord dla Niepodległej”.

Szkoda, że nie mogliśmy w tym roku zrealizować corocznej środowiskowej Wieczornicy", upamiętniającej okoliczności odzyskania przez Polskę niepodległości, z występami uczniów i udziałem przedstawicieli lokalnych organizacji….

W tym trudnym czasie, podczas zdalnych lekcji, uczniowie obejrzeli przygotowane prezentacje multimedialne, słuchali pieśni patriotycznych, wykonywali kokardy narodowe oraz rozmawiali z nauczycielami na temat symboli i historii naszego kraju.

Opublikowano: 10 listopada 2020 21:34